Земельне право
Меню сайту

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 04.07.2020, 01:03

Земельне право
 
 
        Земля, будучи особливо коштовним об'єктом власності, частенько стає предметом конфліктів і суперечок. При виникненні суперечки про земельну ділянку землекористувач має право захищати від порушень як право розпорядження своєю земельною ділянкою, так і права користування і володіння Ми надаємо юридичну допомогу по вирішенню земельної суперечки по наступних категоріях справ:
     -спори про кордони земельної ділянки, 
     -реальний розділ земельної ділянки між власниками,
     -визначення порядку користування земельною ділянкою,
    -земельні суперечки про визнання права власності на землю (земельна ділянка), визнанні права постійного (безстрокового)  користування земельною ділянкою,
     -приватизація землі, оскарження відмови в приватизації земельної ділянки,
     -судові земельні суперечки по оскарженню дій (бездіяльності) державних  органів,
     -інші категорії земельних спорів.
 
          Стосунки, з яких виникають вищеперелічені категорії земельних суперечок, регламентуються не лише Земельним кодексом, але і безліччю законів і інших нормативно-правових актів, розібратися в яких без допомоги адвоката досить складно. При цьому дуже важливо вибрати правильний спосіб захисту порушених прав. Самостійна участь в розгляді земельних суперечок може спричинити вельми плачевні наслідки. Тому, якщо Ви стали учасником спірних земельних правовідносин, Вам необхідно звернутися до фахівця в області права – адвоката, юриста. Ми маємо великий досвід надання юридичної допомоги по земельних спорах і знаєм як найефективніше відстояти Ваші права. Надаючи юридичні послуги із земельних питань Ми: Надаєм юридичні консультації по судових земельних спорах. Берем участь у формуванні правової позиції у справі, представляєм інтереси в суді, в державних органах і органах місцевої самоврядування.
       Приймаєм участь в переговорах по досудовому врегулюванню суперечки. Складаєм договори, позови, заяви, мирові угоди.
 
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz