Державна контрольно-ревізійна служба
Меню сайту

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 04.07.2020, 03:48

 
Державна контрольно-ревізійна служба
 
               Державна контрольно-ревізійна служба складається з Головного контрольно-ревізійного управління України, контрольно-ревізійних управлінь в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійних підрозділів (відділів, груп) в районах, містах і районах у містах.
               Контрольно-ревізійна служба України здійснює свою діяльність, відповідно до Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" від 26.01.93 р. №2939-XII.
               Головним завданням ДКРС є здійснення державного контролю за витрачанням коштів і матеріальних цінностей, їх збереженням, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і звітності в міністерствах, відомствах, державних комітетах, державних фондах, бюджетних установах, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних валютних фондів, розроблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому.
               ДКРС в областях та контрольно-ревізійним підрозділам в містах і районах надано право проводити ревізії та перевірки фінансової діяльності, стану збереження коштів і матеріальних цінностей, достовірності обліку і звітності в міністерствах, відомствах, державних комітетах та інших органах державної виконавчої влади, в державних фондах, бюджетних установах, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують кошти з бюджету та з державних валютних фондів.
                Ревізія або перевірка за дорученням правоохоронних органів може проводитися в будь-який час.
                Державний контроль органами ДКРС здійснюється у формі планових та позапланових ревізій і перевірок.
                Планові ревізії або перевірки проводиться органами ДКРС за сукупними показниками фінансово-господарської діяльності підконтрольних установ за письмовим рішенням керівника відповідного органу ДКРС не частіше одного разу на календарний рік.
                 Позапланові контрольні заходи можуть бути здійснені у разі надходження доручення щодо проведення ревізій та перевірок у підконтрольних установах від Кабінету Міністрів України, органів прокуратури, державної податкової служби, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, в якому містяться факти, що свідчать про порушення підконтрольними установами законів України додержання яких віднесено до компетенції органів ДКРС.
                   Ревізії та перевірки суб'єктів господарської діяльності незалежно від форми власності, які не віднесені до підконтрольних установ, проводяться органами ДКРС за рішенням суду, винесеним на підставі подання прокурора або слідчого для забезпечення розслідування кримінальної справи.
                    Таким чином, суб'єктам підприємницької діяльності недержавної форми власності необхідно брати до уваги, що органи ДКРС не мають права проводити ревізії та перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств недержавної форми власності, за винятком випадків, коли такі підприємства отримують кошти з бюджету, та коли такі ревізії або перевірки проводяться за дорученням правоохоронних та податкових органів.
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz