Претензія щодо сплати вартості забракованої продукції(товарів), штрафу і збитків
Меню сайту

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 04.07.2020, 03:26

Претензія щодо сплати вартості забракованої продукції(товарів), штрафу і збитків
Сума _________________________ грн.
 
 
              Згідно з договором • _____ від "___"____________ 20_ р. за накладною • _____ від "___"__________ 20р. на нашу адресу Вами було поставлено продукцію (товар) ________________________________ (найменування) у кількості ___________________ на суму _____________________ грн.
              Вантаж прибув у _____________________________________________ (стан перевізних засобів) вагоні (контейнері) за ___________________________________________ (стан пломб) пломбами ___________________________ у _________________ упаковці. (відправника, залізниці) (стан упаковки)
                 Ваш рахунок • ______ від "___"______________ 20_ р. оплачено повністю. При прийманні _______________________________________________ (найменування продукції, товару) за якістю встановлено ___________________________________________, (опис забракованої продукції) що підтверджується актом • _____ від "___"_______________ 20_ р., складеним за участі представника ________________________________, (громадськості, іншої організації) що діє на підставі посвідчення • ____ від "___"___________ 20 р.
                 Враховуючи, що у встановлений (узгоджений) термін дефекти продукції (товару) не усунені, і керуючись ______________________, пропоную Вам перерахувати на наш розрахунковий рахунок • _________ у ___________________________ м.____________ вартість забракованої (назва банку) продукції (товару) ________________ грн. (якщо рахунок оплачений), штраф у розмірі _______%, що складає _______________________ грн., зазнані нами збитки в сумі ______________________________________, відповідно до рахунку, що додається, а всього _______________ грн.
                  Продукцією, яку прийнято нами на зберігання, просимо розпорядитися у ___________ термін.
 
 
            Додаток:
 
1. Копія договору.
2. Акт приймання продукції (товару) • _______________________ від "___"______________ 20_ р.
 3. Посвідчення представника _______________ • _______________ від "___"_________ 20_ р.
4. Залізнична накладна • ___________________.
5. Розрахунок суми претензії, збитків.
6. Платіжне доручення • _____ від "___"______________ 20_ р.
7. Телеграма з вимогою усунення дефектів постачальником .
8. Виписки із ГОСТ, ТУ, ОСТ.
9. Інші документи, що обгрунтовують претензію, на _________ сторінках.
 
 Керівник підприємства або його заступник:                                                           ________________ (підпис)
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz