ЗАЯВА про оформлення та видачу державного акта на право власності на земельну ділянку
Меню сайту

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 04.07.2020, 03:11

___________________________________
(назва територіального органу)
 ___________________________________
(П.І.Б фізичної особи-заявника)
 _____________________________________
(назва, серія, номер документа, що посвідчує особу заявника або підтверджує повноваження діяти від імені власника (користувача) земельної ділянки)
 
_____________________________________
(ідентифікаційний номер фізичної особи)
 _____________________________________
(місце проживання)
 _____________________________________
(номер телефону заявника)
 
ЗАЯВА
про оформлення та видачу державного акта на право власності на земельну ділянку
 
           Відповідно до Порядку безоплатних оформлення та видачі громадянам України у 2009 році державних актів на право власності на земельні ділянки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 № 844, на підставі рішення ______________________________ ___________________________ _________________________________ (назва, дата та номер рішення органу місцевого самоврядування, його найменування) прошу оформити та видати мені державний акт на право власності на земельну ділянку для __________________________________________________ _______________________________ (цільове призначення земельної ділянки) площею ___________, яка розташована за адресою: ______________________________________ __________________________________________________ _________________________________, кадастровий номер (за наявності) ___________________________.
 
        Додатково повідомляю, що раніше безоплатно для зазначених цілей земельну ділянку не отримував. Технічна документація на земельну ділянку складалася/не складалася.
(не потрібне - закреслити).
 
        Додатки до заяви:
1. Копія документа, що посвідчує особу.
2. Нотаріально посвідчена копія довіреності уповноваженої особи, якщо документи подає уповноважена особа громадянина України (у разі звернення представника фізичної особи).
3. Копія документа про присвоєння ідентифікаційного номера фізичній особі у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів.
4. Рішення органу місцевого самоврядування про передачу земельної ділянки у власність.
 
Заявник ___________________ (підпис)                                                         "___” _____________ 200__ р
 
 
 
 
Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz